Haber Detayı
01 Ekim 2019 - Salı 16:11 Bu haber 563 kez okundu
 
Huzurevi sakinlerine sağlık kontrolü
VSY Biotechnology ekipleri, Maltepe Huzurevi sakinlerin ziyaret etti. Doktorlarında yer aldığı ziyarette yaşlıların fizik ve ortopedik muayeneleri yapıldı
SAĞLIK Haberi
Huzurevi sakinlerine sağlık kontrolü

İnsanların sağlığına katkı sağlamak misyonuyla sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren VSY Biotechnology, Maltepe Huzurevi'ni ziyaret etti. Doktorlar eşliğinde hastalara fizik ve ortopedik muayene gerçekleştirdi.

Muayene sonucunda uygun bulunan hastalara VSY Biotechnology Ar-Ge merkezinde geliştirilerek üretilen eklem içi enjeksiyon uygulanarak kireçlenmelere karşı çözüm sunuldu. VSY Biotechnology CEO’su  Özge Altunbaş Göktekin, şunları kaydetti: "VSY Biotechnology, topluma ve toplumun sağlığına duyarlı bir şirket. Toplumsal fayda sağlama adına Maltepe Huzurevi’nde yaşlılarla bir araya geldik. Onlara dünyanın çok farklı ülkelerindeki hastaların güvenle tedavi edildiği, Ar-Ge merkezimizde geliştirdiğimiz eklem içi enjeksiyonları uygulayarak hareket yetilerini artırmayı amaçladık. Bu projemizi gerçekleştiriyor olmaktan dolayı çok mutlu olduk. İyilik, sağlık aşılamaya, bu tarz toplumsal projelere öncü ve örnek olmaya devam edeceğiz" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Huzurevi, sakinlerine, sağlık, kontrolü, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı