Haber Detayı
21 Kasım 2019 - Perşembe 18:12 Bu haber 1871 kez okundu
 
Huzurevinde doğum günü partisi
Maltepe Huzurevi’nde Kasım ayında doğanlar için parti düzenlendi. Hayırseverlerin de katıldığı Doğum Günü kutlamasında Huzurevi Türk Sanat Müziği Korosu’da ilk konserini verdi
MALTEPE Haberi
Huzurevinde doğum günü partisi

Maltepe Huzurevi sakinlerine doğum günü sürprizi… Huzurevinde Kasım ayında doğan yaşlılar için kurum idaresi tarafından Doğum Günü Partisi düzenlendi. Rotary Kulüp’ün desteğiyle her ay düzenlenen Doğum Günü Kutlamasında ise bu kez bir ilk yaşandı. Bir süredir şef Neslihan Sungur ile birlikte çalışma gerçekleştiren huzurevinin Türk Sanat Müziği Korosu ilk konserini verdi. Huzurevi Müdürü Asuman Çebi, geleneksel hale getirdikleri doğum günü kutlaması için “Bu ay bizim için farklı bir anlam içeriyor. Huzurevi sakinlerimizin katılımıyla oluşturulan Türk Sanat Müziği Korosu ilk kez sahne aldı” dedi. Çebi, koronun çalıştırılmasına gönüllü olarak yardımcı olan şef Neslihan Sungur ve saz ekibine de teşekkür etti.  

BİRBİRİNDEN GÜZEL ŞARKILAR

Sunuculuğunu Huzurevi Müdür Yardımcısı Selda Sakızlı’nın yaptığı programda Huzurevi Türk Sanat Müziği Korosu ise, ‘Kırmızı Gülün Alı var, Yar Saçların lüle lüle, Değdi Saçlarıma Bahar Gülleri, Kapıldım Gidiyorum, Gönül Penceresinden, Rüya Gibi Her Hatıra, İnleyen Nağmeler’in de aralarında olduğu sanat müziğimizin en güzel eserlerini seslendirdi.

HAYIRSEVERLERE PLAKET

Doğum Günü Kutlamasının sonunda Huzurevine bağışta bulunan hayırseverler Maltepe Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Cengiz Doğan, Avukat Hakan Yalçın, Emel Pekmezci, Özden Canku, Nagehan Sungur ve Ömer Okur’a plaketleri Maltepe Huzurevi Müdürü Asuman Çebi ve Elmadağ Huzurevi Müdürü Kemal Aydın tarafından verildi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Huzurevinde, doğum, günü, partisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı