Haber Detayı
04 Ekim 2019 - Cuma 17:16 Bu haber 833 kez okundu
 
Konferansın katılımcılarından İBB Başkanına ziyaret
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Maltepe’de düzenlenen 3. Uluslararası Diyalog Konferansı için gelen siyaset ve akademisyenleri kabul etti
İSTANBUL Haberi
Konferansın katılımcılarından İBB Başkanına ziyaret

Maltepe Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen 3. Uluslararası Diyalog Konferansının katılımcıları  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret etti. “Yerel yönetimlerden doğru gelişen uluslararası ilişkilerin en güzel yanı, üst siyasi perdede söylemler ne kadar gerilirse gerilsin, yerel yönetimlerin bu iletişim çabaları ve diyaloğu ortak paydada buluşmaya ciddi olanak sağlıyor” diyen İBB Başkanı ziyareti bu nedenle çok önemsediğini ifade etti. İmamoğlu, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’a da buluşmayı sağladığı için teşekkür etti.

“İSTANBUL’U KAZANDIĞINIZ İÇİN MUTLUYUZ”  

İmamoğlu’na “Zorlu bir seçim süreci atlattınız. İki defa gerçekleşen seçimleri kazanmış olmanız sevindirici” diyen Münih Anakent Belediyesi eski Başkanı Christian Ude ise şunları söyledi: “İstanbul gibi dünya çapında bir kentin sosyal demokrat bir belediye başkanı tarafından yönetiliyor olması umut verici. Almanya Belediyeler Birliği Onursal Başkanı olarak ve Almanya’da belediye başkanlığı yapmış biri olarak dilediğiniz her an gönülden destek olmaya ve tecrübelerimi aktarmaya hazırım”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Konferansın, katılımcılarından, İBB, Başkanına, ziyaret, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı