Haber Detayı
15 Nisan 2020 - Çarşamba 22:40 Bu haber 916 kez okundu
 
Maltepe’de telekonferanslı toplantı
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, 18 mahalle muhtarıyla telekonferans görüşmesi yaptı. Muhtarların talep ve önerilerini dinleyen Kılıç, ‘Yapabileceklerimiz sınırlı’ dedi
BELEDİYE Haberi
Maltepe’de telekonferanslı toplantı

Koronavirüs salgını nedeniyle Maltepe’de belediye başkanı ve muhtarların görüşmesi telekonferans sistemiyle yapıldı. Belediye Başkanı Ali Kılıç, çalışmalar hakkında muhtarlara bilgi verirken onların da talep ve önerilerini not aldı.Sıkıntılı günlerden geçtiklerini ifade Başkan Kılıç, “Ne yazık ki salgına karşı yapabileceklerimiz sınırlı. Elimizden geldikçe tüm imkanlarımızı salgınla mücadele için seferber ettik. Ekiplerimiz her gün ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışması yapıyor. Maltepe'de özellikle 65 yaş üstü ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın alışverişlerini yapıyor, kapılarına kadar bırakıyoruz. 3 öğün sıcak yemek desteği veriyoruz” dedi.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve  Kaymakam Meftun Dallı ile sürekli koordine halinde olduklarını söyleyen Kılıç, “Siz değerli muhtarlarımızın bu süreçteki katkısı da büyük. Gün ayrışma değil, hep birlikte hareket etme günü. Bu zor günleri hep birlikte geride bırakacağız. Birlikte başaracağız” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Maltepe’de, telekonferanslı, toplantı,
Yorumlar
Haber Yazılımı