Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 17:33 Bu haber 973 kez okundu
 
Vefa duygusunu unutmayan eğitimcilere ihtiyacımız var!
Hasan Şadoğlu Ortaokulu idareci ve okul aile birliği üyelerinden alkış alacak sürpriz
EĞİTİM Haberi
Vefa duygusunu unutmayan eğitimcilere ihtiyacımız var!

Maltepe Hasan Şadoğlu Ortaokulu yönetimi ve okul aile birliği yıl içinde yaptığı etkinlikler ve örnek uygulamaların yanı sıra birlik ve dayanışmanın da güzel örneğini sergilemeye devam ediyor.

Okul vefa duygusunu hem yaşatıyor hem de öğrencilerine aktarıyor. Bu kapsamda Okul Müdürü Osman Güner ve yönetimi okulda 20. Hizmet yılını dolduran hizmetli Özgül Timurkaynak’a sürpriz yaptı.

Beklemediği bu sürpriz karşısında duygulanan Özgül Timurkaynak; “Benim bile unuttuğum bu günde beni onurlandırdınız, çok duygulandım ne diyeceğimi bilmiyorum. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Okul Müdür yardımcıları Mehmet Topal, Oktay Gündüz, Efsun Özbay, Okul memuru Ayşe Songül Balcı, Okul Aile Birliği üyeleri, Maltepe Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Cengiz Doğan ve Heran Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mükremin Özkaya’nın da hazır bulunduğu kutlamada kısa bir konuşma yapan okul müdürü Osman Güner şunları söyledi: “Özgül ablamız yıllardır okulumuzda özveriyle hizmet veriyor. Görev arkadaşlarım ve aile birliğimizle okulumuza hizmeti geçen değerli çalışma arkadaşlarımıza bu tür kutlamalarla teşekkür edip üzerlerindeki yılların yorgunluğunu birazda olsun alabilmeyi başarabilirsek mutlu oluyoruz. Özgül ablamızın üzerimizdeki emeği büyük kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Daha nice yıllar birlikte olmak dileğiyle sağlıklı ve mutlu ömür diliyorum tekrar kendisine huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum.” Daha sonra hizmette 20 yılını dolduran Timurkaynak kendisi için hazırlanan pastayı kesti.

 

eğitim , maltepe , haber , eğitim sistemi , süpriz , maltepe haber , hasan şadoğlu

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vefa, duygusunu, unutmayan, eğitimcilere, ihtiyacımız, var!,
Yorumlar
Haber Yazılımı