Haber Detayı
06 Ağustos 2020 - Perşembe 11:21 Bu haber 1240 kez okundu
 
MALTEPE'DE EN GENİŞ PANDEMİ DENETİMİ
Maltepe'de 110 kişilik ekiple pandemi denetimibaşlatıldı. Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, Küçükyalı Semt Pazarında yaptığı denetimlerde hem esnafı hem vatandaşı 'virüse karşı rehavete kapılmamaları' konusunda uyardı.
SİYASET Haberi
MALTEPE'DE EN GENİŞ PANDEMİ DENETİMİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından Türkiye genelinde bugüne kadarki en geniş kapsamlı virüs denetiminin yapılacağının açıklanmasının ardından Maltepe güne denetimle uyandı. Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, Belediye Başkan Yardımcısı Yahya Han, Maltepe İlçe Emniyet Müdürü vekili Ali Kesikoğlu, polis ve zabıta ekiplerinin katıldığı denetimlerde ilk olarak pazarlar kontrol edildi.  

DALLI: HASSASİYETİ DİRİ TUTMALIYIZ

Küçükyalı Semt Pazarını gezen ve başta esnaf  olmak üzere vatandaşları virüs konusunda uyaran Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, ilçede şu ana kadar pandemi ile ilgili yapılan en geniş denetimi gerçekleştirdiklerini söyledi. 110 kişilik 30 ekiple ilçenin hemen her noktasında denetimlerin yapıldığını ifade eden Dallı, “Gece yarısına kadar hemen her yeri denetleyeceğiz, amacımız ceza kesmek değil virüse karşı hassasiyetimizi diri tutmak. Bu nedenle öncelikle uyarıyoruz  hala kurallara uymamakta ısrar edenler olursa onlara da ceza kesiliyor” dedi. Dallı, semt pazarında yaptığı denetimlerde çoğunluğun hijyen, maske ve mesafe kuralına riayet ettiğini de sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MALTEPE'DE, EN, GENİŞ, PANDEMİ, DENETİMİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı