Haber Detayı
07 Eylül 2019 - Cumartesi 18:13 Bu haber 761 kez okundu
 
Maltepeli Cesur Karateciler yine kürsüde
Başarıları ile adını sıkça duyuran Cesur Spor Kulübü Karatecileri, İstanbul Ümit Genç ve 21 Yaş Altı Karate şampiyonasında Maltepe’yi başarıyla temsil etti
SPOR Haberi
Maltepeli Cesur Karateciler yine kürsüde

Maltepe Cesur Spor Kulübü başarılarına bir yenisini daha ekledi. Kulübün karatecileri İstanbul Ümit Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonasında kürsüye çıkarak Maltepe’ye bir gurur daha yaşattı. Kulüp sporcularından Nilsu Selen Aydın(Genç bayan +59kg), Talha Geçge l(21 yaş altı-60kg) ve Samet Kabakçı(21 Yaş altı +84kg) yarıştıkları kategorilerde kürsüye çıktı. Öte yandan kulüp sporcusu Fatoş Hansu geçtiğimiz ay yapılan Dünya Karate Şampiyonası seçmelerini kazanarak Ekim ayı sonunda Şili Ülkesinde yapılacak Müsabakada Milli Takım kadrosunda ülkemizi temsil etmeye hak kazandı.

Kulüp Başkanı Cenk Hilmi Kılıç “1972 den bugüne kulübümüzün sancağını başarıyla temsil eden sporcularımızın hepsini kutluyoruz. Çok mutluyuz ki bugünde Milli takımlarımızda yarışan sporcularımız hem Maltepe’mizi, hem ilimizi, hem de ülkemizi gururla temsil ediyor. Kulübümüz her zaman ifade ettiğimiz gibi yalnızca bir Maltepe de karate kursu değil aynı zamanda bir yaşam ve aile okuludur. Ne mutlu Kulübümüz tedrisatından geçip nasibini alanlara” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Maltepeli, Cesur, Karateciler, yine, kürsüde,
Yorumlar
Haber Yazılımı